De Oever en De Wachter vinden elkaar in “de Ontmoeting”
We waren al goede buren en werkten intensief samen. Zo ontdekten we dat we meer voor elkaar krijgen voor onze bezoekers en bewoners als we onze krachten bundelen. Dit inzicht leidde afgelopen jaar tot het besluit om samen verder te gaan in Stichting de Ontmoeting. Daarmee kunnen we nog beter bijdragen aan een leefbare buurt en wijk waar het fijn is om met elkaar te wonen.
Het Wijkcentrum De Oever en Buurthuis De Wachter blijven de herkenbare plekken in Oudorp en op het Schermereiland waar u altijd welkom bent. Voor het deelnemen aan leuke activiteiten, voor een praatje met een kopje koffie of om kennis te maken met de wijk en met andere bewoners. Misschien wilt u zich inzetten voor anderen als vrijwilliger. Loop binnen en onze medewerkers helpen u bij het vinden van wat u zoekt.
U kunt ook uw eigen activiteit starten! Of heeft u zelf een idee om uw buurt te verbeteren en leuker te maken. Ons team staat klaar om u te helpen om hiermee aan de slag te gaan.
Wij verwelkomen u graag in het nieuwe seizoen en hopen u te ontmoeten, als bezoeker of wie weet… als nieuwe vrijwilliger.
Namens het bestuur van Stichting de Ontmoeting,
Pierre Sponselee, voorzitter.

